Myśli przyłapane - cytaty, komentarze, zapiski...

Był polski Papież, który chciał porozumienia. Ufaliśmy Kościołowi bardziej niż tej nieokiełznanej Solidarności
Stanisław Ciosek; o treści, celu obrad Okrągłego Stołu, FpF TVN24 7 lutego 2019

Wiosna kontra Wiosna. Co i rusz docierają do nas informację o przepychankach w Stowarzyszeniu Wiosna. Ale w tytułach, w pierwszych zdaniach o tym, że nie chodzi o partię, tylko stowarzyszenie księdza Stryczka od Szlachetnej Paczki - ani słowa. Nieładnie. To ewidentna manipulacja. A miało być uczciwie. Informacja o stowarzyszeniu pojawia się w środku tekstów. To nikomu nie pomoże. 

Pan Tadeusz sugeruje, że w ramach obrony, działa rządowe zostaną nabite informacjami o naszych dochodach, które mieliśmy w ciągu ostatnich 30 lat. Raport Trzydziestolecia Pana Tadeusza dotknie wszystkich. Czy tym słowom można wierzyć, że wszystkich? To co zgromadzono na Cyprze też zostanie ujawnione, a w innych bankach choćby w Szwajcarii, to też. A w Luksemburgu - nie. Może tę armatę zawczasu zagwoździć, jednak.

Jednym najbardziej popularnych komentarzy w sieci jest określenie sytuacji z Twin Towers hasłem - "Rodzina na swoim".
Podobnież jakieś posłuchy zostały z dawnych czasów niepełnego zaufania. Podobno te ostatnie taśmy to zemsta za aresztowanego pupila. Ale ten co to podobno się zemścił, nic nie wiedział o wyczynach pupila. Tak mówił. Zupełnie.

Każdy, kto się będzie śmiał, niewiele rozumie, a z pewnością nie rozumie politycznych szachów.
35 miliardów rozłożone na kilka lat, to nie jest obciążenie dla takiego państwa jak Polska. A jeżeli przybędzie miejsc pracy i 500+ , może nawet tysiąc +, przy czym jeżeli zagwarantuje aktywność rynkową beneficjentów; masz tu drugie tyle, ale jedno z was musi pójść do pracy. Nie będziecie siedzieć w domu. Choćby.

* Kłótnia *

Kontakt

Wojciech Hawryszuk


tel.(+48) 501 693 300,
(+48) 91 823 94 04

Odwiedzający

Dzisiaj 2

Od 1.IX.2006 853580