Botanischer Garten Christiansberg 2018
Wojciech Hawryszuk 2018
Botanischer Garten Christiansberg 2018
Wojciech Hawryszuk 2018
Botanischer Garten Christiansberg 2018
Wojciech Hawryszuk 2018
Botanischer Garten Christiansberg 2018
Wojciech Hawryszuk 2018
Botanischer Garten Christiansberg 2018
Wojciech Hawryszuk 2018
Botanischer Garten Christiansberg 2018
Wojciech Hawryszuk 2018
* wpustka rządowa * wszystko zostało załatwione * pieniądze unijne dla Niemiec * kompletowanie rządu na wszelki wypadek * Wolność Równość Demokracja * wzorzec umiejętności lekceważenia * Pytania, zaczepki, szczypy z podwójnym skrętem, docinki * Wiosna nasza a zimą już was nie będzie * Raport schowany w szafie * 340 mld * Szok narodowy * Pomyłki, przejęzyczenia, literówki, zlepieńce * Salon, balon, buduar polityczny, alkierz * Niezadowoleni * dwa kolty, jak radzi klasyk * Zofi * nie doczekała * casting w sejmie * Pani Becia każe * Amber i SKOKi *

10 maja

Czy rząd tak się „wpuścił” w zobowiązania wyborcze, że chcąc się ze wszystkiego wywiązać, będzie musiał rzeczywiście zreformować gospodarkę; przecież nie zaciągnie długów na te wszystkie wynalazki.

Wszystko zostało załatwione w sobotę 7 maja 2016 roku. Jarosław Kaczyński doskonale wie, że to jeszcze nic nie znaczy. Nikt nie ma żadnych sensownych propozycji społecznych, gospodarczych, politycznych, europejskich. Nikt się nawet nie zająknie na ten temat. Wielkość marszu sobotniego to nie jest żaden sukces, to jest pierwsza poważna próba charakteru: poprzemy was, pokażcie co zrobicie.

Czy ktoś przeprowadził badania na grupie KOD w kwestii brania udziału w poprzednich wyborach?

Skład mojego rządu:

Andrzej Rozenek, Paweł Kowal, Marek Belka, Jerzy Hausner, Radosław Sikorski, Bartłomiej Sienkiewicz

Adam Bielan, Rafał Trzaskowski, Marek Biernacki

Pojawia się Wolność Równość Demokracja, a może to dopiero przyszłość świetlana, emanacja lśniąca.

Pan Błaszczak nigdy się i niczym nie zasłużył w moich oczach. Podobno bardzo dobrze rysuje, ale może bardzo dobrze jak na polityka. Ale jedna rzecz jest pewna, pan Błaszczak może stanowić wzorzec umiejętności lekceważenia; podobnie Jack Nicholson jest wzorcem zadowolenia, gra je znakomicie. JN gra, a MB – taki właśnie jest.

Poszukamy jeszcze wzorca połajanek, smrodku dydaktycznego i nieznośnego pouczania, w stylu belferskim.

Hübner: Słyszę w Brukseli: gdybyście dziś chcieli wejść do Unii, to byście nie weszli. Trudno, Władymir aż przebierał nogami żeby się skolegować.

Pytania, zaczepki, szczypy z podwójnym skrętem, docinki

Czemu ważny jest rating, a nieważna jest Unia >> Kiedy dziennikarze pokłócą się z politykami. >> Nie powinno być opozycji, powinny być propozycje. >> Bełkoce to są takie małe stworzenia >> Wycinka puszczy Białowieskiej to strach przed partyzantką. >> Babopielka >> Jolanta Pieńkowska – pełna szafa. >> Dwóch ludzi z roku – Jarosław Kaczyński i Andrzej Rzepliński. >> Jestem pewien swoich wątpliwości >> Przy dobrych wiatrach Kurzawa może być Damianem Kwiekiem >> Trzymać Węgra tyłem do bramki  

12 maja

Wiosna nasza a zimą już was nie będzie – 4 czerwca 2016 współczesna data niepodległości.

Wśród fragmentów zetlałych całunów i żółtych kości, nie pasujących do żadnego szkieletu, został schowany raport PIS o 8 latach działalności rządu PO i PiS. Nie wiem co to za obyczaje, co to za jakaś niby-przebiegłość, że posłowie nie dostają dokumentów dyskutowanych i głosowanych podczas sesji sejmowych. Nawet w postaci plików.

Czy PiS mocno musiał się starać żeby wyciągnąć te trupy z szaf?

W środę 12 maja Legia uległa Lechii w Gdańsku. Platforma trochę przypomina Legię; duże możliwości, nie zawsze odpowiednia chęć do gry. I w zasadzie niechęć do zwiększonego wysiłku.

Wygląda na to, że PIS nieźle zszokował Polskę. Nie tym, że wydatki rządowe były nieprawidłowe, bo nie o to tu chodzi; PIS zestawił wydatki rządowe z dochodami obywateli. Służyła temu m.in. żonglerka pensjami dyrektorów.

Warto zadać obywatelom pytanie następującej treści: jakiej wysokości pensję powinien otrzymywać twój syn, po dobrych studiach, z dobrze opanowanymi dwoma językami, po zagranicznym stypendium. Czy po to inwestowaliście z mężem w swoje dzieci, żeby zarabiały średnie krajowe? PIS nieźle zszokował Polskę ale ostatecznie zanudził, i na nic zdały się suplementy pani Kempy. Kogo powinniśmy zatrudniać w ministerstwach i urzędach?

Wczoraj dopiero PO zrozumiała, zaczęło to do niej docierać, co najlepszego zrobiła w 2015 roku dopuszczając PIS do władzy. Mam nadzieję, że gdy już będą się pocieszać lub cieszyć z kolejnego, udanego marszu, ktoś spyta – jak było naprawdę?

 Pomyłki, przejęzyczenia, literówki, zlepieńce

 Grad Torino >> Torsedores >> jońskość czyli czytała o zbrodni katyńskiej w przedwojennych kasiążkach >> Widać rękę Adama Michnika >> Nowy mur berliński na Odrze buduje grupa wyszehradzka. >> Miażdżące >> givet >> woluta >> Domy Jimiego Thomersona >> Załóżmy, że sądy będą. >> Słodkie cytryny i kwaśne pomarańcze >> Ludzie się policzyli >> żelowe paznokcie >> Ewa Kopacz wygrała w Warszawie z Jarosławem Kaczyńskim w wyborach 2015 >> eskalacja swojej postawy >> Pokolenie Y i Z to minimalizm >> wyborcy zamiotą na małą szufelkę >> Ratingi są płochliwe >> klaptokitt >> Invictus Game >> egoizm, marnotrawstwo, pogarda >> Zdarza się rzucić II żonę ale nie po to żeby wracać do pierwszej. >> Niech PiS nie liczy ludzi na ulicach tylko niech się liczy z ludźmi. >> Polak animalny >> Nie tylko rozmawiać ale i słuchać. >> Partia „Razem” działa osobno >> Namawiam do dojrzałej cierpliwości >> Toksyczne opcje walutowe >> Nieumyślne a nawet nierozważne >> Obraz jest zatrważający >> Kurwo ze Śląska, jednego mistrza ma Polska >> Ryżojady >> nutka ironijki >> audyt naskórkowy >> niech sobie minister pogrzebie >> Liberalizm nie formułuje celu dobra publicznego >> lekkomyslność , dowolność działań >> były realizowane interesy różnych grup interesów. >> Maskarada, bzdura i nieprawda >> Polak animalny >> 

13 maja

Salon, balon, buduar polityczny,

Ostrzegam, że bocznej uliczki może wyskoczyć bojóweczka >> Buta salonu prawniczego >> Wzniecać zasłony dymne >> Zakamuflowana opcja niemiecka >> boreliefy >> most łyżwowy >> Święta prawda, tyż prawda i audyt >> kokardy, androny, bombastyczna retoryka >> nie audyt tylko casting [przed zmianą rządu] >> Kaczyński wstał lewą nogą >> fałsz i ohyda >> Ja też się chylę, mam 56 lat. >> Prawdy jednostronne, półprawdy, fantazje, całkowite nieprawdy >> Będziecie wyskakiwać z okien >> Jan Tarnowski z Nowogródka >> Bierłogi >> 

Jeżeli w PISie są niezadowoleni ze zmian po 89 roku, to kto to jest? Partyjni, ormowcy, milicja? Czy PIS zagwarantuje im powrót do PRL?

Po co jest chamstwo w polityce? Ono przestrasza i jednocześnie ośmiela innych, stronę przeciwną. Chamstwo to ścieżka wprowadzająca na obcy teren; do ośmiokąta, gdzie, wokół którego czekają na krew. I tutaj trzeba wyciągnąć dwa kolty, jak radzi klasyk.

Jest 1.03, 12 maja, imieniny Zofii. Koniec debaty, a właściwie monologu rządowego.

Dlaczego tzw. audyt nie został wydrukowany?

Każdy, kto zetknął się z naszym państwem, z administracją samorządową, nie powinien ze świętym "oborzeniem" zabierać się do obrabiania PIS-u. Jak już się zaczyna pompować tym oburzeniem na ichnie chamstwo, niech przypomni sobie o kontaktach z administracją i o jej niekompetencjach. I konsekwencjach tych niekompetencji. I strach przed niekompetencją PIS-u nie powinien w tym względzie zmienić naszej refleksji.

Pani Maria Czubaszek nie doczekała ; spadło IQ w Polsce, spadnie produkcja parówek w Polsce.

Taki atak na opozycję można wyklonać tylko raz. Ten był zrobiony „na chybcika”. Jedyne talenty jakie się ujawniły to talenty aktorskie uczestnmików castingu. Kto to wydrukuje?

Pani Becia każe ludziom pracować w ministerstwach 4 czerwca (to dzień marszu KOD) w zamian za wolne między niedzielą a Bożym Ciałem. To się nadaje do sądu pracy.

Amber 20000 poszkodowanych, Skoki 70000; Skoki obciążone są 4 miliardami wypłat ze skarbu państwa.

Kontakt

Wojciech Hawryszuk


tel.(+48) 501 693 300,
(+48) 91 823 94 04

Odwiedzający

Dzisiaj 7

Od 1.IX.2006 850746