Botanischer Garten Christiansberg 2018
Wojciech Hawryszuk 2018
Botanischer Garten Christiansberg 2018
Wojciech Hawryszuk 2018
Botanischer Garten Christiansberg 2018
Wojciech Hawryszuk 2018
Botanischer Garten Christiansberg 2018
Wojciech Hawryszuk 2018
Botanischer Garten Christiansberg 2018
Wojciech Hawryszuk 2018
Botanischer Garten Christiansberg 2018
Wojciech Hawryszuk 2018
* Wzbudzić w grzesznikach * Wysokie C - Elisabeth Vigee le Brun * Pan Błaszczak * Pan Rosati * Zabić wszystkich * Śpieszcie się * Rządowe pożywienie * Listy winowajców * rakiem, wycofanie do tyłu * Nudna opozycja i opozycyjność. *

 

17 lipca

Smoleńsk jest niezbędny do rządzenia. Dlaczego ludzie tak myślą? Dlaczego tak łatwo to narzucić? To pokuta za grzechy z czasu PRL-u. Starzy pokutują z grzechy swoje, a młodzi za grzechy dziadków i ojców. Wzbudzić w grzesznikach poczucie winy jest ważniejsze od rachunku sumienia. I dlatego najgorsi są ci co niedużo grzeszyli. Mamy uwierzyć w to, że to my wszyscy wbijaliśmy smoleńskie gwoździe. Czy nasza ekspiacja ma stanowić o naszej dumie narodowej? Ćwierćinteligenci – z obu stron - czujący misję, obowiązek misji, karmią nas swoimi złośliwością

ami dyżurnymi. W dysputach – choć to za dużo powiedziane – musi być gej, mason i podogonie. Nie można o Żydach to sięga się po masonów.

Pani prowadząca program Wysokie C, temat malarstwo Elisabeth Vigee le Brun występuje w przybrudzonych tenisówkach i dżinsach. Mówią o rzeczach ciekawych, ale za dużo w tym egzaltacji. Szczególnie dziennikarki. Dziwacznym sposobem na pokazanie „profesjonalizmu” i”znajomości rzeczy” jest dopowiadanie, uzupełnianie informacji fachowców. Przecież wiadomo, że te informacje pochodzą z rozmów wcześniejszych, z reserchingu, a nie z studiów, wiedzy ogólnej, oczytania. Powierzchowność wiedzy przekuwana w fachowość na oczach widzów. Czemu to służy? Poprawia samopoczucie prowadzących, nic innego. Po co? Ale Elisabeth Vigee le Brun – nazwisko warto wpisać do wyszukiwarki.

Pan Błaszczak wręcz powinien tak właśnie myśleć o europejskich działaniach i praktykach, ale zdecydowanie nie powinien tego mówić. Co go do tego popchnęło – podpowiedź, sam z siebie już umie, konieczność polityczna iżby dowalić rozlazłej Europie. Nikt w rozlazłej Europie nie będzie go słuchał. Pan Błaszczak rozłożył ogon przed własną publicznością. Inna na tę salę nie przyszła.

Jeżeli Pan Rosati nie widzi związku terroryzmu z poprawnością polityczną, o czym mówił pan Błaszczak, to już jest źle z nim. Tylko i wyłącznie poprawność polityczna doprowadziła PO nad brzeg przepaści politycznej. Poprawność polityczna to brak społecznej dyscypliny.

20 lipca

Dlaczego wszyscy terroryści zostali zastrzeleni? Czy to są pośpiesznie wykonane wyroki? W myśl zasady mamy już z głowy tych gości, nie interesuje nas to co myśleli. Przy takiej technice wojskowej można gościa zneutralizować. Decyzje o tym, żeby zabijać terrorystów, nie spowodują zmniejszenia zagrożenia terrorystycznego. Terrorysta w więzieniu to zbędny kłopot.

Śpieszcie się z podwyżkami, bo kadencje szybko odchodzą.

Ile czasu można się żywić starym rządem?

Listy winowajców [podczas zamachów w Turcji] zostały przygotowane wcześniej, na długo przed zamachem.

23 lipca

Tak na niby to pan Kaczyński się bardzo pogniewał o te propozycje podwyżek. Bardzo był oburzony skalą problemu jaki stworzyć mogła partia budżetowi. I dlatego niby-oburzenie nie jest specjalne wiarygodne. Pan Jarosław nie prowadzi polityki z ołówkiem w ręku, więc dlaczego w tym przypadku miałby się oburzać. Durna opozycja nie powinna się słowem odezwać przed zakończeniem głosowania. I zacząć jazdę po podpisaniu ustawy przez prezydenta. Chociaż to kolejna porażka poprawności politycznej, to hipokryzja powinna być ukarana. Ambicje zostały powściągnięte, ale powrócą. Jeżeli nie w ustawach, to poza nimi. To wycofanie się z podwyżek – to sukces czy porażka?

Nudna opozycja i opozycyjność.