Ostatnia październikowa mgła 2019
Ostatnia październikowa mgła 2019
Ostatnia październikowa mgła 2019
Ostatnia październikowa mgła 2019
Ostatnia październikowa mgła 2019
Ostatnia październikowa mgła 2019

Myśli przyłapane - cytaty, komentarze, zapiski...

W związku z programem pt. “Czarno na białym” wyemitowanym przez stację TVN24 w dniu 24 października 2019 roku, wyrażamy swoje oburzenie i dezaprobatę wobec pełnej agresji narracji, która odbiega od rzeczywistości. W materiale tym, obraz Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia został zakłamany i zmanipulowany w oparciu o anonimowe relacje uczestników programu oraz przy wsparciu niektórych duchownych. Uderzenie w Pasterza archidiecezji odbieramy także jako systemowy atak wymierzony w duchowieństwo i wiernych Archidiecezji Gdańskiej. Wyrażamy naszą
solidarność z Metropolitą Gdańskim.

Oświadczenie podpisali: Biskupi Pomocniczy, Kolegium Konsultorów, Dziekani wszystkich dekanatów Archidiecezji
Gdańskiej, Prepozyci Kapituł Moderatorzy Gdańskiego Seminarium Duchownego

Co będzie dalej? Do tej pory nikogo to nie uwierało; to czyli zachowanie pasterza. Do tej pory, czyli przez trzydzieści lat. Obojętność. To jest powód naszych niepowodzeń.

Nie bardzo było mi po drodze z Rysiem, zawsze coś odpalił, coś zmaślił. Tymczasem ostatnio jakiś dobry duch włożył mu w usta słowa wręcz prorocze. W ramach zmasowanej ochrony, obrony, kontrnatarcia w sprawie pana marszałka, Rysio powiedział, że pan Marek latał samolotem marszałkowskim wypełniać obowiązki poselskie na Podkarpaciu. Jeżeli poselskie to nie marszałkowskie. Słusznie Rysiu.

Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki, znam kilku i to prawda. P, T, R, i T-2, S, S-2. I oto takie słowa w ustach Ryśka T. , który co warto podkreślić, uważa że panująca histeria nie posiada podstaw prawnych. Jeżeli poseł wypełnia obowiązki poselskie, to niech płaci z diety poselskiej. Tak zrozumiałem Ryśka. Wiadomo zatem jak te brewerie sfinansować.

Jednak nie wszystkie Ryśki to fajne chłopaki; wiadomo kogo wykluczenie dotyczy. Jest taki jeden.

Kolejny poseł-pasażer z Podkarpackiego, wychylił się z ampułkami leków (500 czy 5000), które przewoził dla żony. Zdaje się, że nikt w ramach wypisów tylu leków nie
otrzymał. Niech powie poseł Piotrowicz jak to załatwił i z kim. Internauci czekają na biały dym przy Nowogrodzkiej. I pan Marek się w końcu rozleciał.

Mógł powiedzieć, że to nie sprawa „histernautów” i nic im do tego. Mógł wyłączyć mikrofony. Mógł wezwać straż marszałkowską. Mógł nie wpuścić na salę. Mógł wlepić każdemu karę albo zabrać trzy pensje. Ale tego nie zrobił. Za to zwalił winę na dowódcę samolotu, wpuścił w maliny Centrum Informacyjne Sejmu i Kancelarię
Sejmową. I Rzecznika. To czysty sadyzm i mobbing. Co za parszywe zachowanie. Gdyby to wszystko, czyli loty, oświadczenia, tłumaczenia, listy, rodzina w mieszkaniu służbowym, gdyby to wszystko nie było takie beznadziejnie głupie, to można byłoby o tym zapomnieć.

Rysiu, powiedz mu [MK] żeby się ogarnął, dzieci patrzą. Tak szczerze, powiedz Rysiu czy meliorowanie list wyborczych już się zaczęło czy się skończyło?
21:20″Macie z kłamstwem problem. Nie tylko marszałek, ale w ogóle PiS” (FpF http://www.tvn24.pl) Urszula Augustyn. Ale wymyśliła…
Jaki to problem?
Wojciech Hawryszuk
5-7 sierpnia 2019

PS Pani Ewo, niech pani nie przyjmuje tych brudnych pieniędzy.

Kontakt

Wojciech Hawryszuk


tel.(+48) 501 693 300,
(+48) 91 823 94 04

Odwiedzający

Dzisiaj 27

Od 1.IX.2006 857554