Myśli przyłapane - cytaty, komentarze, zapiski...

* Cały czas Tadeusz Nalepa * Za wszelką cenę * Przerażające.* Pan Morawiecki i łasizm * Telebim w piwnicy *

7 stycznia

Nie ma serca w tych współczesnych piosenkach. Nie ma potrzeby napisania. Maciek Deroń na YT - 2 lata temu Czas to chyba najwyższy odkryć na nowo,albowiem niewiele jest lepszej muzy w tym kraju. O płycie Blues. I Grzegorz Ciechowski .

Za wszelką cenę obóz rządzący chciał rządzić samodzielnie i samodzielnie uchwalić budżet, i ponad rok temu. 16 grudnia praktycznie zerwał posiedzenie sejmu.Francis Fukuyama (najbardziej znany politolog na świecie) w "Handelsblatt" (29.12.2017): "To, co się dzieje w Polsce, jest  przerażające". I chciał uchwalić jeszcze coś ale się przestraszył.

Wybór pana Morawieckiego na stanowisko premiera to pierwsze symptomu łasizmu. Pierwsze bis to będzie z kolei proliberalna rekonstrukcja rządu. Po ludziach kierowanych do telewizji poznać można zamysły pana Jarosława. Hamujemy. I tak będzie do pierwszego dnia po wyborach samorządowych.

@ASawicki111,  4.01 mieszkam w UK, chodziliśmy do polskiego kościoła. pojawiły się dzieci a inni wierni nie okazali się wyrozumiali, ksiądz wskazał ci z dziećmi schodzili do sali w piwnicy i oglądali mszę piętro wyżej na telebimie. Od tamtego czasu chodzimy do kościoła dla Irlandczyków, stresu mniej. I rodzice i ksiądz winni tego stanu rzeczy.